• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Zatrzymali ruch i zrobili sesję zdjęciową w tunelu na S2 @GDDKiAkanaoficjalny
Zatrzymali ruch i zrobili sesję zdjęciową w tunelu na S2 @GDDKiAkanaoficjalny
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
Stanął na głowie w najbardziej okamerowanym tunelu w Polsce. Komedia w POW Ursynów . STOP PIRAT
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Zatrzymali ruch i zrobili sesję zdjęciową w tunelu na S2 @GDDKiAkanaoficjalny
wyświetleń 14 wyświetleń
04/01/2022
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
443 filmów
Zdecydowana większość z ponad pół miliona kierowców, którzy w ciągu niespełna dwóch tygodni od otwarcia przejechali przez tunel w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy, zachowuje się zgodnie z przepisami. Niestety, zdarzają się też wyjątkowo nieodpowiedzialni, którzy narażają na niebezpieczeństwo innych użytkowników najdłuższego w Polsce tunelu.

Ich poczynania rejestrują kamery systemu zarządzania tunelem. Obraz ze 134 kamer wyświetlany jest na monitorach Centrum Zarządzania Tunelem (CZT), które pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a także zapisywany jest przez system monitoringu. Każde zatrzymanie pojazdu czy też pojawienie się pieszego wzbudza alarm systemu. W określonych sytuacjach uruchamiany jest też system wentylacyjny tunelu.

Już pierwszej nocy po oddaniu tunelu do ruchu kamery zarejestrowały sesję zdjęciową z udziałem trzech pojazdów. Dzień później rozmowy na pasie awaryjnym, a w okresie świątecznym kolejnych kilka niebezpiecznych zdarzeń. Od zatrzymania pojazdu tuż przed wyjazdem z tunelu, przez postój za sprawą potrzeby fizjologicznej dziecka czy też nocną zorganizowaną akcję z zablokowaniem wjazdu od strony Wilanowa, by zrobić sesję zdjęciową wewnątrz tunelu. Wszystkich nieodpowiedzialnych kierowców i ich pasażerów przebił jednak ten, który wysiadł z pojazdu, by spróbować stanąć na głowie na jednym z pasów ruchu drogi ekspresowej.

Kierowcy powinni pamiętać, że przepisy ustawy – Prawo o ruchu drogowym jasno mówią o zakazie zatrzymania pojazdu w tunelu. Filmy oraz zdjęcia dokumentujące naruszenie prawa będziemy przekazywać Policji.

Użytkowniku obejrzyj film i zastanów się nad ewentualnymi skutkami takich zachowań. To zagrożenie dla uczestników ruchu i Ciebie samego!!!
00:59
Poprzedni
Potencjalny zabójca… STOP PIRAT
Następny
Stanął na głowie w najbardziej okamerowanym tunelu w Polsce. Komedia w POW Ursynów . STOP PIRAT
02:34

Napisz komentarz