• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • W siedmioro gnali na złamanie karku. Policja ukarała wszystkich, nawet pasażerów.
W siedmioro gnali na złamanie karku. Policja ukarała wszystkich, nawet pasażerów.
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
Najbardziej ignorowany sygnał w ruchu drogowym
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
W siedmioro gnali na złamanie karku. Policja ukarała wszystkich, nawet pasażerów.
wyświetleń 14 wyświetleń
29/11/2021
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
443 filmów
Wyjątkową nieodpowiedzialnością wykazał się wczoraj 20-letni kierowca forda focusa, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 112 km/h. Narażał życie nie tylko swoje, ale także swoich licznych pasażerów, ponieważ wbrew przepisom w samochodzie podróżowało łącznie, aż 7 osób.

zdjęcie z wideorejestratora, pasażerowie wychodzący z pojazdu
plik pieniędzy na stole
Policjanci z piaseczyńskiej drogówki na drodze pomiędzy Prażmowem, a Piasecznem w m. Bogatki na terenie zabudowanym zauważyli forda, którego kierowca najwyraźniej lekceważył przepisy prawa oraz trudne warunki atmosferyczne.

Za odjeżdżającym fordem ruszył policyjny radiowóz. Pomiar prędkości wykazał, że w terenie zabudowanym samochód poruszał się z prędkością 112 km/h. Po jego zatrzymaniu policjanci stwierdzili, że 20-letni kierowca narażał nie tylko siebie, ale również swoich licznych pasażerów, ponieważ samochodem podróżowało 7 osób. Młody kierowca stracił prawo jazdy, a dodatkowo otrzymał 3 mandaty karne.

Za przekroczenie dozwolonej prędkości, za brak wymaganego paszportu oraz za przekroczenie dopuszczalnej liczby osób w pojeździe. Łącznie na kwotę 1200 złotych. Mandaty karne po 500 złotych otrzymało również 6 pasażerów, ponieważ zgodnie z art. 288 ustawy o cudzoziemcach, każdy obcokrajowiec przebywający na terenie Polski jest obowiązany posiadać przy sobie paszport lub dokument podróży uprawniający do pobytu na naszym terytorium.
00:45
Poprzedni
Kierowca BMW naruszył przepisy ruchu drogowego i został ukarany mandatem karnym
Następny
Najbardziej ignorowany sygnał w ruchu drogowym
02:56

Napisz komentarz