• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Stracił prawo jazdy, które posiadał zaledwie 3 dni
Stracił prawo jazdy, które posiadał zaledwie 3 dni
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
Pijany kierowca BMW wjeżdża w 10 zaparkowanych samochodów w Radomiu. STOP PIRAT
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Stracił prawo jazdy, które posiadał zaledwie 3 dni
wyświetleń 13 wyświetleń
28/11/2021
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
443 filmów
19-latek kierujący toyotą, wjechał w 34-latkę, przechodzącą przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na wypadek najechali policjanci, którzy wspólnie z innymi świadkami natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanej. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, które posiadał zaledwie od trzech dni. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

miejsce wypadku
miejsce wypadku, samochód biorący udział w wypadku
W piątek tuż przed godziną 21:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od patrolu interwencyjnego o wypadku drogowym do którego doszło na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.

Policjanci podczas patrolu, zauważyli jak doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy marki Toyota. Mundurowi wspólnie ze świadkami zdarzenia, natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanej, do czasu przybycia karetki pogotowia.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Po przekroczeniu osi jezdni przez pieszą, wjechał w nią znajdujący się na drugim pasie ruchu samochód marki Toyota. 19-letni kierujący tym autem uderzył w 34-latkę, która następnie dostała się pod koła toyoty. Tomaszowianka z ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Mundurowi zatrzymali 19-latkowi z gminy Tyszowce prawo jazdy, które posiadał zaledwie od trzech dni. Badanie alkomatem wykazało, że młody kierowca podczas zdarzenia był trzeźwy.

Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez policyjnych śledczych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Publikujemy je ku przestrodze i apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, szczególnie w okolicach przejść dla pieszych.

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

https://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/120130,Potracil-kobiete-na-przejsciu-Stracil-prawo-jazdy-ktore-posiadal-3-dni.html

Sound: https://freesound.org/s/609422/ licensed on CC0
04:36
Poprzedni
Jeździ slalomem, wyhamowuje ciężarówkę, zajeżdża drogę i nie daje za wygraną. STOP PIRAT
Następny
Pijany kierowca BMW wjeżdża w 10 zaparkowanych samochodów w Radomiu. STOP PIRAT
01:46

Napisz komentarz