• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Potrącenie pieszego na oczach policji i ucieczka @bartekpl91
Potrącenie pieszego na oczach policji i ucieczka @bartekpl91
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
Potrącenie pieszego i ucieczka na oczach policji. STOP PIRAT
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Potrącenie pieszego na oczach policji i ucieczka @bartekpl91
wyświetleń 13 wyświetleń
30/09/2021
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
443 filmów
Policja poszukuje kierującego samochodem BMW, który nie ustąpił pierwszeństwa na pasach pieszemu.

30 września 2021 roku, ok. godziny 13:40 na ul. Kościuszki w Wieliczce kierujący pojazdem BMW nie ustąpił pierwszeństwa wchodzącemu na przejście dla pieszych mężczyźnie i omal go nie potrącił.
W ostatniej chwili pieszy odskoczył przed nadjeżdżającym pojazdem i przewrócił się na chodnik. Kierujący bmw nie zwalniając pojechał dalej. W chwili zdarzenia, przed tym samym przejściem dla pieszych, po przeciwległej jego stronie, zatrzymał się radiowóz policyjny. Funkcjonariusze widząc zdarzenie, po ustaleniu, że pieszy nie odniósł obrażeń a tym samym nie wymaga pomocy lekarskiej, natychmiast podjęli pościg za kierującym BMW, jednakże ten oddalił się. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera innego kierowcy. Nagranie to zostało opublikowane w Internecie i jest dowodem w postępowaniu prowadzonym przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce.
Osoby które posiadają jakiekolwiek informacje na temat przedmiotowego zdarzenia proszone są o kontakt pod nr telefonu 47 83 41 211 lub 47 83 41 217.
Poszukiwany jest sprawca przedmiotowego zdarzenia, który kierował srebrnym bmw na holenderskich numerach rejestracyjnych: DC70834
Prosimy także pokrzywdzonego o zgłoszenie się.
https://wieliczka.policja.gov.pl/kwi/aktualnosci/15445,Komunikat-wielickiej-Policji.htmlMasz ciekawy film? Wyślij go do mnie na adres: bandyta.z.kamerka@gmail.com . Możesz również wrzucić go na https://wetransfer.com/?to=bandyta.z.kamerka@gmail.com (nie potrzebujesz tam konta) i podesłać mi link, dysk Googla również się do tego nadaje. Jestem również na facebooku: https://www.facebook.com/dashcambandit


#StopCham #PolskieDrogi #Kraków
01:20
Poprzedni
Zakaz wyprzedzania w tunelu o dwóch pasach ruchu, tunel w ciągu DTŚ @UsunZnak
Następny
Potrącenie pieszego i ucieczka na oczach policji. STOP PIRAT
01:27

Napisz komentarz