• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Pościg za kierowcą BMW X6 skradzionego w Niemczech
Pościg za kierowcą BMW X6 skradzionego w Niemczech
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
Potrącenie rowerzysty na oczach policji @panew77
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Pościg za kierowcą BMW X6 skradzionego w Niemczech
wyświetleń 14 wyświetleń
09/03/2022
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
443 filmów
Wschowscy policjanci ruchu drogowego wczorajszego ranka (8 marca) zatrzymali po pościgu 36 – letniego obcokrajowca. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej uciekając skradzionym BMW X6 z terenu Niemiec, złamał szereg przepisów ruchu drogowego i doprowadził do zdarzenia drogowego wjeżdżając w tył prawidłowo jadącego Nissana x trail 36-latek prowadził skradzione auto warte blisko 200 tysięcy złotych pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego oraz kradzieży auta.

We wtorek (8 marca) patrol ruchu drogowego zainteresował się jadącym w stronię Wschowy krajową 12-tką suvem BMW X6 na obcych tablicach rejestracyjnych. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia mundurowych. Policjanci postanowili go zatrzymać. W momencie kiedy włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe kierowca BMW X6 postanowił im uciec. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera w radiowozie. Mężczyzna podjął ucieczkę, złamał szereg przepisów ruchu drogowego. Wjechał na rondo z lewego pasa, wyprzedzał ciężarówkę na przejściu dla pieszych w okolicach szkoły muzycznej oraz przedszkola. W pewnym momencie zderzył się z jadącym przed nim Nissanem x trail, którym podróżował 71- letni mieszkaniec Wschowy. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Kierowca BMW X6 porzucił pojazd i zaczął uciekać w stronę centrum. Po chwili był już w rękach interweniujących policjantów. 36-latek trafił do policyjnego aresztu.

W pojeździe BMW X6 wschowscy kryminalni zabezpieczyli urządzenie przy pomocy którego można było łatwo wejść i uruchomić auta. Użyty tester narkotykowy wykazał obecność środków odurzających w organizmie obcokrajowca. Pojazd trafił na parking strzeżony. W systemie policyjnym BMW X6 warte blisko 200 tysięcy wprowadzone zostało z samego rana (8 marca) jako utracone na terenie Niemiec.

Obecnie trwają czynności sprawdzające mające wyjaśnić wszystkie okoliczności wczorajszego zdarzenia.

https://policja.pl/pol/aktualnosci/215349,Poscig-za-kierowca-luksusowego-auta-BMW-X6-skradzionego-w-Niemczech.html
02:50
Poprzedni
Zablokowali ostatnie miejsce postojowe, żeby sobie pogadać. Październik 2021.
Następny
Potrącenie rowerzysty na oczach policji @panew77
00:57

Napisz komentarz