• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Pościg roku 2019. Policjanci staranowali mercedesa!
Pościg roku 2019. Policjanci staranowali mercedesa!
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
🚗⚠️ 🎥 To się naprawę dzieje na polskich drogach – KOMPILACJA! Piraci Drogowi #1005
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Pościg roku 2019. Policjanci staranowali mercedesa!
wyświetleń 12 wyświetleń
02/12/2019
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
140 filmów
👮‍♂️ 🚔 ⚠️ Pościg roku 2019❗️ Policjanci staranowali mercedesa, którego kierowca prawie potrącił policjanta! Zobaczcie nagranie z wideorejestratora, zamieszczonego w radiowozie 🚨

👉 https://facebook.com/piracidrogowi 🎥

ℹ️ INFORMACJA PRASOWA KWP WROCŁAW:

Strzelińscy policjanci po pościgu zatrzymali mężczyznę, który chciał uniknąć kontroli drogowej w związku z popełnionym wykroczeniem. W trakcie próby ucieczki sprawca pędził z prędkością dochodzącą do 140 km/h i o mały włos nie potrącił policjanta w trakcie zorganizowanej blokady. Został zatrzymany po tym, jak stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Okazało się między innymi, że posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drodze odpowie przed sądem.

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego ze Strzelina podczas patrolu pojazdem nieoznakowanym zauważyli kierującego samochodem osobowym, który pomimo linii podwójnej ciągłej, a ponadto podczas przejazdu przez skrzyżowanie, wykonał manewr wyprzedzania pojazdu ciężarowego. W związku z popełnionym wykroczeniem funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu kierowcy do kontroli. Mężczyzna najpierw zatrzymał auto, by następnie nagle ruszyć do przodu i podjąć ucieczkę. Rozpoczął się policyjny pościg. Uciekający nie reagował na dawane sygnały świetlne i dźwiękowe i zaczął przyśpieszać. Pirat drogowy uciekał przez blisko 20 kilometrów
miejscowościami powiatu strzelińskiego, nie zatrzymując się również na zorganizowanej blokadzie, gdzie o mały włos nie doszło do potrącenia policjanta. W trakcie szaleńczej jazdy mężczyzna popełnił szereg wykroczeń, takich jak przekroczenie dozwolonej prędkości, poruszając się miejscami z prędkością dochodzącą do 140 km / h. W pewnym momencie nie zapanował nad prowadzonym pojazdem i po uderzeniu w radiowóz wpadł do rowu. Policjanci widząc całe zdarzenie udali się niezwłocznie celem udzielenia pomocy kierującemu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe.

Okazało się, że za kierownicą siedzi 48 – letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, nie posiadający uprawnień do kierowania. Ponadto mężczyzna ma aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd.

W wyniku zdarzenia kierujący doznał ogólnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala gdzie pozostaje na obserwacji pod nadzorem Policji.
07:51
Poprzedni
Dlaczego autobusy mają duże kierownice
02/12/2019
Następny
🚗⚠️ 🎥 To się naprawę dzieje na polskich drogach – KOMPILACJA! Piraci Drogowi #1005
02/12/2019
03:39

Napisz komentarz