• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Pojechał na pielgrzymkę, dwukrotnie uciekał przed policją. Gnał 170 km/h przez miasto.
Pojechał na pielgrzymkę, dwukrotnie uciekał przed policją. Gnał 170 km/h przez miasto.
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
Pomylił gaz z hamulcem i wjechał do rzeki
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Pojechał na pielgrzymkę, dwukrotnie uciekał przed policją. Gnał 170 km/h przez miasto.
wyświetleń 15 wyświetleń
06/05/2022
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
443 filmów
Policjanci z częstochowskiej grupy SPEED zatrzymali po pościgu 37-letniego motocyklistę, który nie zatrzymał się do kontroli. Ulicami Częstochowy pędził on z prędkością ponad 170 km/h. Pomimo cofniętych uprawnień, następnego dnia po raz kolejny został zatrzymany, gdy uczestniczył w pielgrzymce motocyklistów na Jasna Górę. O karze, jaką poniesie, zdecyduje teraz sąd – grozi mu do 5 lat więzienia.

Pod koniec kwietnia patrol drogówki zauważył motocyklistę, który poruszał się z nadmierną prędkością w obszarze zabudowanym. Policjanci włączyli sygnały, dając mu wyraźne znaki do zatrzymania. Motocyklista jednak nie zamierzał się zatrzymywać. Na widok jadącego za nim radiowozu przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku Dźbowa. Ulicami Częstochowy pędził z prędkością ponad 170 km/h, popełniając po drodze szereg wykroczeń drogowych.

Policjanci zatrzymali 37-letniego pirata drogowego, gdy poruszając się z niewielką prędkością, dojeżdżał do skrzyżowania. Do zatrzymania użyli pojazdu służbowego, uderzając zderzakiem w bok motocykla. Okazało się, że 37-latek nie posiadał uprawnień do kierowania, ponieważ decyzją starosty zostało mu ono zatrzymane kilka miesięcy wcześniej. Dodatkowo, za stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym brawurową jazdą, grozi mu też kara grzywny nawet do 30 tysięcy złotych.

Następnego dnia, podczas zabezpieczenia pielgrzymki motocyklistów ci sami policjanci z drogówki po raz kolejny zatrzymali do kontroli 37-latka, który był jednym z uczestników przejazdu na Jasną Górę.

Motocyklista odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, za co grozi do 5 lat więzienia. Ponadto sąd może orzec względem niego zakaz prowadzenia pojazdów.
00:32
Poprzedni
Cham pod Poznań Plaza
Następny
Pomylił gaz z hamulcem i wjechał do rzeki
01:21

Napisz komentarz