• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Pijany kierowca nagrał swoją ucieczkę przed policją!
Pijany kierowca nagrał swoją ucieczkę przed policją!
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
🚗 ⛔️ 🚙 Pod prąd w Szczecinie. „Ciężko tak było przyblokować aby zapobiec tragedii?”
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Pijany kierowca nagrał swoją ucieczkę przed policją!
wyświetleń 14 wyświetleń
31/05/2020
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
140 filmów
Pijany kierowca nagrał swoją ucieczkę przed policją… Trzeba przyznać, że lepszego dowodu popełnionego przestępstwa i serii wykroczeń, policjanci nie mogli sobie życzyć 😉

KOMUNIKAT KMP CZĘSTOCHOWA

Kierowca Citroena nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Kilka kilometrów dalej wypadł z jezdni i zatrzymał się na poboczu. Policjanci zatrzymali 48-latka w bezpośrednim pościgu. Jak się okazało był nietrzeźwy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15.15. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie pełniąc służbę przy użyciu ręcznego miernika prędkości ujawnili wykroczenie przekroczenia prędkości, przez kierującego pojazdem marki Citroen w rejonie ul. Monte Cassino. Mężczyzna wstępnie zatrzymał się do kontroli, jednak po chwili zaczął uciekać. Mundurowi niezwłocznie podjęli pościg. Pomimo wyraźnie dawanych sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych kierowca nie zatrzymał się i nadal kontynuował ucieczkę, łamiąc przy tym przepisy ruchu drogowego i stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Po przejechaniu kilku kilometrów stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w elementy infrastruktury drogowej i zatrzymał się na poboczu. Policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca Częstochowy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu..

Teraz odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, nie zatrzymanie się do kontroli drogowej oraz szereg innych wykroczeń. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.
03:04
Poprzedni
Pościg policyjnej grupy speed za motocyklistą z bronią maszynową!
31/05/2020
Następny
🚗 ⛔️ 🚙 Pod prąd w Szczecinie. „Ciężko tak było przyblokować aby zapobiec tragedii?”
31/05/2020
01:07

Napisz komentarz