• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Jeśli jeździsz zgodnie z przepisami to nie waż się wyprzedzać!
Jeśli jeździsz zgodnie z przepisami to nie waż się wyprzedzać!
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
Złapali go, pokrzywdzony żąda grzywny 30 000 zł. A to nie koniec
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Jeśli jeździsz zgodnie z przepisami to nie waż się wyprzedzać!
wyświetleń 13 wyświetleń
06/03/2023
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
443 filmów
Nagranie pochodzi z końcówki grudnia 2022 roku. Godzina widoczna na nagraniach jest -1 w stosunku do rzeczywistej godziny.

Zastanawiałem się trochę, czy coś zrobić z tym nagraniem, ale w końcu dałem sobie spokój. Ostatnio odkryłem Twój kanał i stwierdziłem, że spróbuję udostępnić materiał Tobie, w razie gdybyś chciał go opublikować na swoim kanale YT.

Opis sytuacji i materiałów:
1. pierwszy materiał – zatytułowany wstep.mp4 – to materiał nagrany 7 minut przed zdarzeniem właściwym. Widać na nim sposób jazdy kierowcy cysterny Orlenu. Chwilę przed nagraniem jechaliśmy cały czas w obszarze zabudowanym. Jechałem z maksymalną dopuszczalną prędkością. Przede mną drugi tir. Kierowca cysterny cały czas siedział mi na ogonie nie zachowując bezpiecznej odległości. Na owym nagraniu widać jak mnie wyprzedza i jaki jest jego styl jazdy – jazda środkiem jezdni, siedzenie na ogonie tirowi przed nim.
2. materiał drugi – zatytułowany zdarzenie.mp4 – to film przedstawiający sytuację, gdzie kierowca cysterny próbuje mnie zepchnąć z drogi, kiedy to ja postanowiłem go wyprzedzić. Kiedy wcześniej ten kierowca jechał bardzo agresywnie i szybko, tak w tej sytuacji jechał max 80 km/h poza terenem zabudowanym na drodze jednojezdzniowej. Jak widać na nagraniu, był to bardzo długi i prosty odcinek, gdzie z przeciwnej strony nie nadjeżdżały żadne samochody. W związku z poprzednim, postanowiłem wyprzedzić kierowcę tira, co jak widać na załączonym nagraniu, bardzo się mu nie spodobało. Kierowca cały czas jechał prawidłowo, tj. maksymalnie blisko prawej krawędzi jezdni, ale jak tylko postanowiłem go wyprzedzić zaczął najeżdżać na sąsiedni pas ruchu, próbując tym samym zepchnąć mnie z drogi. Pomiędzy 17 a 18 sekundą materiału, można zauważyć gest jaki wykonał kierowca – wymachiwanie pięścią/pokazywanie środkowego palca (widać to bardzo wyraźnie na stopklatce). Najwyraźniej mocno mu się nie spodobało, że wyprzedziłem go po tym, jak to ja wcześniej zostałem przez niego wyprzedzony.

To tyle z mojej strony. W razie pytań jestem do dyspozycji.
00:13
Poprzedni
Wrócił z Anglii?
Następny
Złapali go, pokrzywdzony żąda grzywny 30 000 zł. A to nie koniec
01:39

Napisz komentarz