• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Jechał zbyt wolno i został zaatakowany przez frustrata. Zgłosił film na policję.
Jechał zbyt wolno i został zaatakowany przez frustrata. Zgłosił film na policję.
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
Kamerki są wszędzie i mają co nagrywać
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Jechał zbyt wolno i został zaatakowany przez frustrata. Zgłosił film na policję.
wyświetleń 14 wyświetleń
22/04/2022
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
443 filmów
Na skrzynkę mailową stopagresjidrogowej-kwp@bg.policja.gov.pl wpłynęła informacja od jednego z mieszkańców okolic Torunia, że dysponuje nagraniem, na którym uchwycony jest niekulturalny i agresywny uczestnik ruchu drogowego.

Wszystko działo się w kwietniowy wieczór na jednej z dróg powiatu toruńskiego. Nerwowemu kierowcy białego opla corsy prawdopodobnie nie spodobało się to, że pojazd jadący przed nim (srebrny opel) porusza się zbyt wolno przez teren zabudowany (czym dawał znać światłami). W związku z czym, wyprzedził auto na pasach dla pieszych i zatrzymał się mu tuż „przed nosem”. Wysiadł z samochodu i nerwowym krokiem ruszył w stronę kierowcy, który jechał prawidłowo, aby dać mu do zrozumienia, że jest „zawalidrogą”. Po krótkiej wymianie zdań, na odchodne kopnął w auto zgłaszającego i odjechał.

Policjanci „drogówki”, dzięki nagraniu z auta zgłaszającego, szybko dotarli do kierowcy opla, który nie miał nic na usprawiedliwienie swojego niekulturalnego zachowania na drodze. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, w obrębie przejścia dla pieszych, został ukarany grzywną w wysokości 2.000 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Masz ciekawy film? Napisz do mnie na adres: bandyta.z.kamerka@gmail.com . Możesz wysłać do mnie film przez https://wetransfer.com/?to=bandyta.z.kamerka@gmail.com (nie potrzebujesz tam konta) lub dysk Googla. Możesz do mnie również napisać na facebooku: https://www.facebook.com/dashcambandit – razem wymyślimy co z nim zrobić.
00:43
Poprzedni
Urwał lusterko i uciekł z miejsca zdarzenia
Następny
Kamerki są wszędzie i mają co nagrywać
02:03

Napisz komentarz