• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Centymetry od tragedii! Za kierownicą 18-latek…
Centymetry od tragedii! Za kierownicą 18-latek…
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
🚗 ⚠️ 🚓 Od barierki do barierki z trzema promilami 🍻
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Centymetry od tragedii! Za kierownicą 18-latek…
wyświetleń 13 wyświetleń
19/11/2021
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
140 filmów
Centymetry od tragedii! 18-latek wyprzedzał na przejściu dla pieszych i omal nie potrącił dwóch osób!

KOMUNIKAT ŚWIĘTOKRZYSKIEJ POLICJI

Na utratę zdrowia, a nawet życia narażone były dwie rowerzystki, które chciały przedostać się na druga stronę jezdni. Kiedy przed przejściem dla pieszych zatrzymał się kierowca pojazdu chcący je przepuścić, nagle zza niego wyjechał osobowy opel, którego kierujący ominął stojący samochód. Jechał wprost na rowerzystki. Tylko dzięki temu, że dziewczynki zatrzymały się, nie doszło do potrącenia. Wczoraj nieodpowiedzialny kierowca został przesłuchany w Komendzie Powiatowej Policji w Busku – Zdroju. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. O dalszym losie kierowcy i jego uprawnień do kierowania zadecyduje sąd.

Do funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju wpłynęło nagranie ze zdarzeniem zarejestrowanym w dniu 21 sierpnia br. w miejscowości Smogorzów, w gminie Stopnica na drodze krajowej nr 73. Autor nagrania, zatrzymuje swój pojazd przed oznakowanym znakami pionowymi i poziomymi przejściem dla pieszych w celu umożliwienia bezpiecznego przejścia na drugą stronę jezdni dwóm rowerzystkom. Dziewczynki powoli wjeżdżają na przejście, gdy nagle zza stojącego pojazdu autora nagrania, wprost na nie, wyjeżdża osobowy opel. Rowerzystki szybko zatrzymują się, dzięki czeku unikają potrącenia przez pędzącego opla. Od tragedii dzieliło je kilka centymetrów. Kierujący odjeżdża nie zatrzymując się.

Prędkość, brawura, lekceważenie przepisów drogowych i lekkomyślność to prosta droga do wypadku, w którym ktoś może zostać ciężko ranny, a nawet zginąć. Wczoraj film obejrzał kierujący oplem, 18 – letni mieszkaniec gminy Stopnica. Projekcja zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy, które posiadał od 2 miesięcy. Nastolatek został przesłuchany. O dalszym losie kierowcy i jego uprawnień do kierowania zadecyduje sąd.
00:21
Poprzedni
Kierowca z kamerką uratował mu życie?
19/11/2021
Następny
🚗 ⚠️ 🚓 Od barierki do barierki z trzema promilami 🍻
19/11/2021
01:04

Napisz komentarz