• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Bandyta z Sharana, dlaczego MUSISZ hamować! Cały film.
Bandyta z Sharana, dlaczego MUSISZ hamować! Cały film.
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
Kolizja trzech aut na skrzyżowaniu. STOP PIRAT
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Bandyta z Sharana, dlaczego MUSISZ hamować! Cały film.
wyświetleń 13 wyświetleń
14/06/2021
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
443 filmów
Pan z Sharana wyjeżdżając na autostradę z Tczewa nie potrafi korzystać z pasa rozbiegowego i włączyć się do ruchu, mógł porządnie przyspieszyć i się wlaczyc przede mnie bądź zwolnić i schować za mnie, niestety nie wiem co miał w głowie ale myślał chyba że ja będę hamować zestaw 40ton i go wpuszczac, jechał aż skończył mu się pas rozbiegowy a potem na złość zaczął hamować aż dostał strzała 😁 niestety nie chciał się zatrzymać, po dogonienu go na bramkach w Gdańsku wyszedł i powiedział że policja została powiadomiona i że nie ustąpiłem mu PIERWSZEŃSTWA bo jest jazda na SUWAK, powiedziałem że mam wszystko nagrane wsiadł do auta i uciekł.

Art. 3 p. 1
Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga – szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie.

Masz ciekawy film? Wyślij go do mnie na adres: autostradowcy@pm.me . Możesz również wrzucić go na https://wetransfer.com/ (nie potrzebujesz tam konta) i podesłać mi link, dysk Googla również się do tego nadaje. Jestem również na facebooku: https://www.facebook.com/dashcambandit

Źródło: @Alivemen
10:44
Poprzedni
STOP PIRAT #8 – Kompilacja niebezpiecznych zdarzeń na polskich drogach
Następny
Kolizja trzech aut na skrzyżowaniu. STOP PIRAT
00:44

Napisz komentarz