• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • Bandyta w Cytrynie – dostał strzała, gwałtowne hamowanie i zderzenie
Bandyta w Cytrynie – dostał strzała, gwałtowne hamowanie i zderzenie
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
STOP PIRAT #8 – Kompilacja niebezpiecznych zdarzeń na polskich drogach
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
Bandyta w Cytrynie – dostał strzała, gwałtowne hamowanie i zderzenie
wyświetleń 13 wyświetleń
13/06/2021
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
443 filmów
Ten kierowca nie jechał za mną wcześniej. Pierwszy kontakt był chwile wcześniej gdy stałem na zamkniętym przejedzie kolejowym i po prostu zatrzymał się za mną. Zaczęło się gdy ruszyliśmy. Siedział mi bardzo blisko na zderzaku. A że za przejazdem był lekki zakręt w lewo, było ślisko po deszczu to użyłem hamulca. I to go musiało wnerwić bo już widziałem w lusterku że ledwo wyhamował.
Postanowił się zemścić. Niestety nie wyhamowałem i w niego uderzyłem.
Jak tylko wysiadł to był bardzo agresywny. Uchyliłem tylko lekko szybę. Krzyczał że mam mu dać swoje dane itp itd. Powiedziałem, że samochód jest służbowy i muszę dzwonić po policje. Przez chwile zaczął się śmiać że bardzo dobrze a gdy mu powiedziałem, że przecież wina jest jego i pokazałem mu że mam to nagrane na kamerce to jeszcze bardziej się wnerwił. Zaczął mi robić zdjęcia, grozić że on mnie znajdzie. Uchyliłem bardziej szybę i też mu zrobiłem zdjęcie. Wyrwał mi telefon z ręki. Wysiadłem z samochodu i wyciągnąłem pałkę teleskopową żeby odzyskać swój telefon. Nie przestraszył się tylko zaczął mnie kopać. Prawie go uderzyłem tą pałką bo już robiło się coraz groźniej, ale wrzucił mi telefon do mojego samochodu przez otwarta szybę, wsiadł do swojego samochodu i uciekł.

Masz ciekawy film? Wyślij go do mnie na adres: autostradowcy@pm.me . Możesz również wrzucić go na https://wetransfer.com/ (nie potrzebujesz tam konta) i podesłać mi link, dysk Googla również się do tego nadaje. Jestem również na facebooku: https://www.facebook.com/dashcambandit

Został zgłoszony na policję.
00:55
Poprzedni
Dziadek powoduje kolizję. Stracił prawo jazdy. STOP PIRAT
Następny
STOP PIRAT #8 – Kompilacja niebezpiecznych zdarzeń na polskich drogach
10:44

Napisz komentarz