• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • 🥂🚗⚠️ Jazda ekstremalna i koziołkowanie pijanej 23-latki 🎥
🥂🚗⚠️ Jazda ekstremalna i koziołkowanie pijanej 23-latki 🎥
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
🎥 Zajechanie drogi, wyhamowanie i sesja fotograficzna 💁‍♂️
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
🥂🚗⚠️ Jazda ekstremalna i koziołkowanie pijanej 23-latki 🎥
wyświetleń 19 wyświetleń
24/03/2020
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
140 filmów
🥂 🚗 ⚠️ Jazda ekstremalna pijanej 23-latki. Kierująca audi kobieta miała prawie 2 promie alkoholu, gdy straciła panowanie nad samochodem i wypadła z drogi, kilkukrotnie koziołkując. Całość nagrała kamera monitoringu 🎥

👮‍♂️ PEŁNY KOMUNIKAT PRASOWY KWP LUBLIN ⤵️

Promile oraz niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze były przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło na DK-17. Kierująca audi dachowała w pobliżu stacji paliw. Ku przestrodze publikujemy nagranie z tego zdarzenia, które zarejestrował monitoring stacji i apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze.

W ubiegły piątek przed północą dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej nr 17 pojazd marki Audi dachował nieopodal jednej ze stacji paliw. Jak wstępnie ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, pojazdem kierowała 23–letnia mieszkanka gm. Łopiennik Górny. Kobieta jadąc w kierunku Krasnegostawu nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z jezdni. Następnie auto ostro dachowało w rejonie pobliskiej stacji paliw.

Kobieta została zabrana przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że oprócz ogólnych potłuczeń nic jej się nie stało. Niemniej jednak badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 23–latka miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu z miejscowej stacji paliw. Publikujemy je ku przestrodze i po raz kolejny apelujemy do kierowców o bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, rozwagę i ostrożność.
03:03
Poprzedni
⚠️ Zawracał korytarzem ratunkowym i zajechał drogę strażakom❗️ Wóz strażacki wylądował na boku 🚒 🤬
24/03/2020
Następny
🎥 Zajechanie drogi, wyhamowanie i sesja fotograficzna 💁‍♂️
24/03/2020
01:34

Napisz komentarz