• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • 🚙🍻🚓Pijany w sztok 21-latek uciekał policjantom ponad 160 km/h❗️🎥
🚙🍻🚓Pijany w sztok 21-latek uciekał policjantom ponad 160 km/h❗️🎥
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
👮‍♂️Policjanci staranowali pirata drogowego. Uciekał, bo nie chciał trafić do więzienia❗️🎥
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
🚙🍻🚓Pijany w sztok 21-latek uciekał policjantom ponad 160 km/h❗️🎥
wyświetleń 17 wyświetleń
27/03/2020
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
140 filmów
🚙 🍻 🚓 21-latek z 👉 3 promilami 👈 alkoholu uciekał policjantom ponad 160 km/h❗️🎥

👮‍♂️ KOMUNIKAT PRASOWY KWP LUBLIN ⤵️

Policjanci zatrzymali 21-letniego kierowcę audi. Mężczyzna mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał powodując realne zagrożenie bezpieczeństwa. Wyprzedzał na „trzeciego”, w rejonie przejść dla pieszych, czy skrzyżowań. Pirata drogowego policjanci dopadli w lesie, gdzie porzucił samochód i próbował pieszej ucieczki. Niebawem 21-latek usłyszy zarzuty. Za przestępstwa może grozić mu do 5 lat więzienia.

We wtorek na drodze wojewódzkiej 747 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie zauważyli kierującego audi, który podjął manewr wyprzedzania na przejściu dla pieszych. Kierujący zlekceważył polecenie zatrzymania się wydane przez umundurowanego funkcjonariusza i zaczął uciekać. Pościg trwał kilka kilometrów. Kierowca audi swoją postawą stwarzał realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wyprzedzał inne pojazdy „na trzeciego”, w rejonie przejść dla pieszych czy też skrzyżowań. W pewnym momencie zdecydował się zjechać w drogę leśną, którą kontynuował dalszą ucieczkę. Po kilkuset metrach porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Został zatrzymany przez mundurowych, którzy nie pozwolili mu się oddalić.

Zatrzymanym okazał się 21-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego. Podczas badania alkomatem wyszło na jaw, że w organizmie miał blisko 3 promile alkoholu.

Jego sprawa swój finał będzie miała w sądzie. 21-latek musi liczyć się z odpowiedzialnością karną za jazdę pod wpływem alkoholu niezatrzymanie się do kontroli i kontynuowanie ucieczki oraz liczne wykroczenia tj. stwarzanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, na linii podwójnej ciągłej czy też w rejonie przejścia dla pieszych.

Za przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia.
00:30
Poprzedni
„Ja nie wierzę… co ona odpie***la?” Taka akcja na rondzie…
27/03/2020
Następny
👮‍♂️Policjanci staranowali pirata drogowego. Uciekał, bo nie chciał trafić do więzienia❗️🎥
27/03/2020
01:03

Napisz komentarz