• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • 💰 5000 zł kary dla kierowcy Ferrari za jazdę 219 km/h 🏎 🎥
💰 5000 zł kary dla kierowcy Ferrari za jazdę 219 km/h 🏎 🎥
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
👀 Pijany 17-latek uciekał przed policją 🚙 ⬅️ 🚚 Pościg ulicami miasta 🎥
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
💰 5000 zł kary dla kierowcy Ferrari za jazdę 219 km/h 🏎 🎥
wyświetleń 20 wyświetleń
18/12/2020
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
140 filmów
💰💰💰 5 000 złotych kary dla kierowcy Ferrari za jazdę 219 km/h drogą S3 🏎 To finał sprawy z jesieni 2018 roku 🎥

👨‍⚖️ Początkowo sąd wymierzył mężczyźnie karę 1 000 złotych grzywny, ale ten nie zgodził się z wyrokiem i złożył odwołanie do Sądu Okręgowego. Ostatecznie sąd podwyższył grzywnę do 5 000 złotych 😅

👮‍♂️ KOMUNIKAT KMP ZIELONA GÓRA ⤵️

Zielonogórski policjant drogówki zatrzymał kierującego Ferrari, który na drodze ekspresowej jechał z prędkością 219 kilometrów na godzinę. Kierujący zdecydował się na drogę sądową. W Sądzie Okręgowym w Zielonej Górze zapadł wyrok w tej sprawie – Kierujący został ukarany wysoką grzywną.

W październiku 2018 roku policjant z Wydziału Ruchu Drogowego zielonogórskiej komendy miejskiej pełniąc służbę wraz z funkcjonariuszem Straży Granicznej w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem na drodze krajowej S3, zauważył kierującego samochodem Ferrari, który wyprzedził go z dużą prędkością. Policjant ruszył za sportowym autem, a gdy tylko było to możliwe wykonał pomiar, który wyniósł 200 kilometrów na godzinę. Zanim udało się zatrzymać ferrari do kontroli, te jeszcze przyspieszyło i drugi pomiar pokazał prędkość aż 219 kilometrów na godzinę. Policjant natychmiast podjął próbę zatrzymania kierującego.

Po zatrzymaniu policjant poinformował kierującego, że otrzyma 20 punktów karnych. Funkcjonariusz sporządził wniosek o ukaranie kierującego i sprawa trafiła do sądu rejonowego. W trakcie sprawdzania kierującego w policyjnych bazach danych okazało się, że ma on na swoim koncie wiele wykroczeń w ruchu drogowym, a ponadto mężczyzna miał zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych, dlatego nie mógł już wsiąść za kierownicę, a dalszą jazdę kontynuowała pasażerka.

Po rozpoznaniu sprawy Sąd Rejonowy w Świebodzinie – Wydział Zamiejscowy Karny w Sulechowie uznał kierującego winnym popełnienia wykroczeń i wydał w stosunku do obwinionego wyrok nakazowy wymierzając mu karę 1000 złotych grzywny oraz pokrycie kosztów postępowania sądowego. Kierujący nie zgodził się z tym wyrokiem i złożył odwołanie do sądu okręgowego. Sąd Okręgowy w Zielonej Górze – Wydział Karny Odwoławczy w dniu 23 października 2020 roku, podczas posiedzenia i w obecności policjantki z Wydziału Ruchu Drogowego w roli oskarżyciela, utrzymał w mocy zaskarżony wyrok i zasądził grzywnę w wysokości 5000 złotych oraz pokrycie kosztów postępowania sądowego w wysokości.
00:18
Poprzedni
💣 Jak zdobyć 3️⃣0️⃣ punktów w 3️⃣0️⃣ sekund❓
18/12/2020
Następny
👀 Pijany 17-latek uciekał przed policją 🚙 ⬅️ 🚚 Pościg ulicami miasta 🎥
18/12/2020
01:11

Napisz komentarz