• Home
  • »
  • Filmy
  • »
  • 👮‍♂️Policjanci staranowali pirata drogowego. Uciekał, bo nie chciał trafić do więzienia❗️🎥
👮‍♂️Policjanci staranowali pirata drogowego. Uciekał, bo nie chciał trafić do więzienia❗️🎥
Loading advertisement...
Skip Ad
Next Video
Miał 3 promile, ale nie miał prawa jazdy. 30-latek zabił motorowerzystę!
Anuluj
0 Fajny
0 Słaby Zagłosuj, że film jest słaby
Zobacz później
Zgłoś
Wyłącz światło
More
Please login to report!
👮‍♂️Policjanci staranowali pirata drogowego. Uciekał, bo nie chciał trafić do więzienia❗️🎥
wyświetleń 16 wyświetleń
30/03/2020
like 0 like
dislike 0 dislike
Udostępnij
140 filmów
👮‍♂️🔫🚓 Policjanci staranowali pirata drogowego. 44-latek uciekał 170 km/h, bo nie chciał trafić do więzienia❗️ Mężczyzna został już wcześniej skazany przez sąd za jazdę pod wpływem alkoholu i posiadał dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Dodatkowo po zatrzymaniu stwierdzono, że jest pod wpływem kokainy i amfetaminy 🤬 🎥

ℹ️ KOMUNIKAT PRASOWY KPP OŚWIĘCIM ⤵️

Policjanci z oświęcimskiej drogówki przeprowadzili skuteczny pościg, w trakcie którego zatrzymali poszukiwanego 44 – latka. Mężczyzna, który posiadał dożywotni zakaz kierowania pojazdami, wsiadł za kierownicę auta po narkotykach, a swą niebezpieczną jazdą stworzył ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

W niedzielne popołudnie (29.03.2020) o godzinie 15.00, policjanci pilnujący bezpieczeństwa w ruchu drogowym na trasie Oświęcim – Kęty, dostrzegli samochód marki Opel Insignia, który z dużą prędkością, niebezpiecznie wyprzedzał inne pojazdy w miejscach, gdzie było to zakazane. Ponadto policyjny miernik prędkości wskazał 116 km/h przy ograniczeniu do 50km/h.

Widząc niebezpieczne zachowanie kierowcy funkcjonariusze włączając sygnały uprzywilejowania i natychmiast ruszyli za pojazdem. Na próbę zatrzymania kierowca zareagował znacznie zwiększając prędkość. W trakcie pościgu policjanci próbowali wyprzedzić pojazd, lecz wtedy kierowca zwiększał prędkość, nawet do 170 km/h lub zjeżdżał na przeciwległy pas uniemożliwiając policjantom bezpieczne wyprzedzenie.

W Porębie Wielkiej na ulicy Wadowickiej funkcjonariusze zdecydowali, aby ostatecznie wyeliminować drogowego przestępcę. Na łuku drogi uderzyli radiowozem w bok opla spychając auto z jezdni. W efekcie tego manewru opel został unieruchomiony. Następnie policjanci, zachowując względy bezpieczeństwa podbiegli do pojazdu i wyciągnęli mężczyznę zza kierownicy.

Zatrzymanym drogowym przestępcą okazał się 44 – letni mieszkaniec gminy Osiek, który był poszukiwany przez sąd celem odbycia 10 miesięcy kary pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone narkotesterem badanie śliny mężczyzny w jego organizmie wykazało obecność kokainy oraz amfetaminy. Ponadto zatrzymany posiadał odnotowane w systemie również dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami, w tym jeden dożywotni.

Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz złamanie dożywotniego zakazu kierowania pojazdami grozi kara po 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za jazdę po narkotykach grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
03:09
Poprzedni
🚙🍻🚓Pijany w sztok 21-latek uciekał policjantom ponad 160 km/h❗️🎥
30/03/2020
Następny
Miał 3 promile, ale nie miał prawa jazdy. 30-latek zabił motorowerzystę!
30/03/2020
00:31

Napisz komentarz